Justene Williams @ Cottier
Jelena Telecki @ 1st Draft
Marco Fusinato @ City Gallery, Wellington
Patrick Pound @ Hamish McKay
Alex Gawronski @ Knulp
Helga Groves @ KW
Lauren Berkowitz @ Artspace
NSW Teachers Federation
NSW Teachers Federation
Andy Snelgar @ UTS
Jeff Gibson
Geoff Kleem @ Knulp
Yang Maoyuan @ White Rabbit
Masako Kikuchi @ The Japan Foundation
Bagu of Girringun @ Sydney Contemporary
Jan Nelson & Jess Johnson @ Artspace
Michael Parekowhai @ Oxley9
Rushdi Anwar @ 4A
Elizabeth Pulie @ Cottier
Lisa Bellear, Destiny Deacon, Michael Riley @ I dont wanna be a bludger
India Flint @ A&D
Margaret Rarru @ A&D
Leah Buechley @ UTS Gallery
Angelika Loderer @ Alaska
Blak Box @ Barangaroo
Mel Bochner @ Fine Arts Sydney
Peter Tully @ MAAS
Emilio Pucci @ MAAS
Elliott Bryce Foulkes @ Wellington St
Keg de Souza @ Artspace
Thancoupie @ NAS
Lorraine Connelley-Northey @ NAS
Akira Takayama @ BoS 4A
Jun Yang @ BoS 4A
Yasmin Smith @ BoS
Sun Xun @ White Rabbit
Zoe Marni Robertson @ SCA
Jenny Watson @ Oxley9
Nick Strike @ 55
Sarah Goffman @ 55
EO Gill @ Alaska
Bill Culbert @ Oxley9
Finlay & Haseman @ ANKLES
Hannah Lees @ A reading room
Meredith Turnbull @ Ian Potter
Synths @ Grainger
Grainger Museum
Shields @ Ngv
Claude Cahun @ CCP
Kelly Koumalatsos @ Koori Heritage Trust
Nicholas Mangan @ Buxton
Oliver Beer @ Anna Schwartz
Ciara Phillips @ BoS
Yvonne Koolmatrie @ BoS
Richard Bell @ NAS
Yukinori Yanagi @ Biennale of Sydney
Riet Wijnen @ Biennale of Sydney
Jacob Kirkegaard @ Biennale of Sydney
Yoko Ono @ Pompidou-Metz
Kohdai Nakahara @ Pompidou-Metz
Teiji Furuhashi @ Pompidou-Metz
Yuken Teruya @ Pompidou-Metz
Massinissa Selmani @ Palais de Tokyo
Maison de Verre
Villa Savoye
Gardener's cottage @ Villa Savoye
Musee des Arts et Metiers
Valie Export @ Thaddeus Ropac
Pierre et Giles @ Templon, Paris
Etel Adnan @ Lelong
Nola Farman @ Artspace
PNG Kulap @ Australian Museum
Wanjubi Marika @ Ngv
Raphaela Rosella @ A&D
Hayley Millar-Baker @ A&D
Louise Paramor @ Ngv
Lee Kun-Yong @ 4A
Helen Johnson @ Artspace
Bea Maddock @ Ngv
Destiny Deacon @ A&D
Burchill/McCamley @ Ngv
Comme des Garcons 2011
Spence Messih @ Artspace
Project Banaba @ Carriageworks
Jelena Telecki @ 55
Holler, Rehberger, Sala, Tiravanija @ Yokohama Triennale
Sam Durant @ Yokohama Triennale
Tith Kanitha @ Sunshower
Chalood Nimsamer @ Sunshower
Kosike Tsumara @ Japanese house MOMAT
Horio Sadaharu + On-site Art Squad KUKI @ Asia Corridor
Kohdai Nakahara @ Asia Corridor
Hanaoka Nobuhiro @ Asia Corridor
Kimsooja @ Asia Corridor
Choi Jeonghwa @ Asia Corridor
« Yo Entries